SEUS

On estem?

La Lliga està present en 9 ciutats, al web i en xarxes socials.

Seu de Barcelona (seu central)

Activitats

c/ Llibertat, 48 baixos, 08012

Tel. 93 207 77 78

lalliga@lligareumatologica.org

 

Seu de Lleida

Activitats

Espai d’Entitats de Salut
c/ Henry Dunant, 1
25003 Lleida
Telèfon: 973 10 68 34

lleida@lligareumatologica.org

 

Seu del Prat

Activitats

c/ Jardins de la Pau s/n
08820 El Prat de Llobregat
Telèfon: 933 370 58 05

elprat@lligareumatologica.org

 

Seu de Sabadell

Activitats

c/ Sol i Padrís, 93
08203 Sabadell
Telèfon: 651 357 953

sabadell@lligareumatologica.org

 

Seu de Sant Vicenç dels Horts

Activitats

c/ Barcelona, 16-18 1er pis
08620 Sant Vicenç dels Horts
Telèfon: 93 672 49 35

svh@lligareumatologica.org

 

Seu de Tarragona

Activitats

c/ Barcelona, 16-18 1er pis
08620 Sant Vicenç dels Horts
Telèfon: 93 672 49 35

svh@lligareumatologica.org

Seu de Reus

Activitats

Centre Cívic Mestral
Avinguda Barcelona, 6
43206 Reus
Telèfon: 977 01 00 39

reus@lligareumatologica.org

 

Seu de Girona

Activitats

c/ La Rutlla, 20 – 22
17002 Girona
Telèfon: 652 367 583

girona@lligareumatologica.org

Seu de Vilafranca del Penedès

Activitats

c/ Escorxador, 19 – 21
08720 Vilafranca del Penedès
Telèfon: 93 817 44 24

vilafranca@lligareumatologica.org